Опубліковано Залишити коментар

Ложемент в коробку для товарів

Вітрина подарунка – ложемент

Театр починається з вішалки, а подарунок – з упаковки. Навіть сувенір в упаковці, зробленої з любов’ю і увагою, вразить і порадує одержувача подарунка.

Ефектна подача товару, а всередині коробки – ложемент. Щоб подарунок або товар гідно виглядав, не бовтався в коробці, його важливо закріпити. Прикрашає подарунок ложемент, який фіксує товар в коробці. Для цього в коробку вставляється, вклеюється додаткова вставка з виімкамі або прорізами.

Ложементом закріплюється крихкий подарунок, розділяє внутрішній простір на секції. Також грає роль вітрини, виграшно підносить виріб.

Коробки з ложементом

Часто використовуваний матеріал для ложементів – картон і матеріали на основі картону. Щільний картон використовується як основа для декорування тканинами. Такі ложементи не вимагають виготовлення дорогих форм. Це не дороге і якісне оформлення внутрішнього простору коробки. Для виготовленням ложементів використовується дизайнерський картон, палітурний картон з кашируванням кольоровим папером або самоклеющейся плівкою, палітурні матеріали, щільний крафт. Це зібрана, зігнута вставка з прорізами. Такі ложементи часто зустрічаються в подарункових та брендових коробках шкіргалантереї, біжутерії, ділових аксесуарів. Це каркас, який закріплює і охороняє виріб від пошкоджень.

Для розмежування простору використовується микрогофрокартон або ламінований картон. З нього виконуються вертикальні стінки і горизонтальні прокладки з фігурною вирубкою під виріб. Це коробки для цукерок, посуду.

Ложементи оформляються тканинами – атласом і шовком. Це подарункова упаковка чашок з блюдцем, набори келихів і посуду.

Оксамитова поверхня використовується для ложементів коробок під монети і медалі, прикраси. Оксамит тягнеться і під нього лягає поролон, ізолон для додаткової м’якості. Також оксамит застосовують для виготовлення упаковки важких предметів – антикварної зброї та металевого посуду.

Ефектним виглядає ложемент з флокированіє – нанесення на основу штучного покриття, по зовнішнім виглядом та фактурою нагадує замшу. Флокування матеріалів дорога технологія і частіше використовується в елітних коробках. Такі ложементи робляться для корпоративних подарунків і фірмових сувенірів, банківських карт, елітного алкоголю.

Альтернатива картонним ложементів – поролон, ізолон, м’який пластик, пінопласт. Матеріали кашируються папером, тканинами, флоком. Це об’ємні матеріали, які повторюють форму подарунка або сувеніра. Економічно дорогий ложемент, який вимагає виготовлення висічних штампів і фігурного різання.

Для фіксації кришталю, скла, тендітних сувенірів виготовляється ложемент з поролону, флокований певним кольором або покритий шовком, оксамитом.

Для одягу та упаковки виробів часто в якості ложемента використовується брендована папір, в який обертається подарунок або виріб.

Компанія «Гудвіллпак» надає послуги виготовлення ложемента під ваші вироби потрібного виду великими і малими тиражами.

5/5 - (9 votes)
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *